Plan zajęć - Szkoła Policealna Aktywizacji Zawodowej - Szkoła Policealna Florystyki - semestr jesienny - rok szkolny 2023/2024!

Plan zajęć - semestr jesienny - rok szkolny 2023/2024 - aktualizacja 08.12.2023 r.

22.11.2023

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć - semestr jesienny szkolny 2023/2024. Miejsce prowadzenia zajęć: Nowy Targ, ul. Nadwodnia 4 /pracownia medyczna, pracownia kosmetyczna/, Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej (TBG) Nowy Targ, Nadwodnia 5, Pracownia Florystyczna Nowy Targ, ul. Waksmundzka 30.

Zamieszczone plany zajęć - w krótkim czasie - będą w całości, zgodnie z terminami wskazanymi w harmonogramie zajęć i będą uwzględniały zajęcia obejmujące cały bieżący semestr.

• Ustalenia w planach zajęć mogą ulec przesunięciu lub zmianie tylko i wyłącznie ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły. Dlatego też, prosimy o bieżące ich sprawdzanie.

• Prosimy o zapoznanie się z informacjami w załączniku "Ważne - praktyka zawodowa, egzamin zawodowy".