Plan zajęć - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - semestr wiosenny - rok szkolny 2023/2024!

Plan zajęć - semestr wiosenny - rok szkolny 2023/2024

31.1.2024

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć - semestr wiosenny rok szkolnym 2023/2024. Informujemy że, zajęcia dla słuchaczy semestru czwartego prowadzone będą w dwóch grupach oznaczonych: LO sem. czwarty gr.1, LO sem. czwarty gr.2; dla semestru szóstego w trzech grupach: LO sem. szósty gr.1, LO sem. szósty gr.2, LO sem. szósty gr.3. Miejsce prowadzenia zajęć:

• Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej Nowy Targ, ul. Nadwodnia 5 - zajęcia teoretyczne,

• Pracownia informatyczna Nowy Targ, ul. Nadwodnia 4 - zajęcia z informatyki

Uwaga:

• słuchacze semestru czwartego i szóstego: propozycje zmian w dotychczasowym przydziale do grupy należy zgłosić w sekretariacie szkoły w terminie do 2 lutego 2024 roku (telefon 18 266 65 00). Po upływie wskazanego terminu, zaproponowane zmiany przydziału do grupy nie będą uwzględnione.

• upubliczniony plan zajęć obejmuje najbliższy zjazd (wkrótce plan na cały semestr).

• ustalenia w planach zajęć mogą ulec przesunięciu lub zmianie tylko ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły. Dlatego też, prosimy o bieżące ich sprawdzanie przed każdym kolejnym zjazdem.