Zmiany w sposobie prowadzenia zajęć w Szkołach Żak - nieaktualne

Uczmy się bezpiecznie!

Szanowni Słuchacze,

w związku z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń, które obowiązują od soboty tj. 17 października  2020 roku w trosce o Wasze zdrowie oraz o zdrowie naszych nauczycieli, pracowników administracyjnych podjęta została decyzję o wdrożeniu częściowego nauczania w trybie na odległość. Nauka zdalna obejmuje w tym momencie tylko zajęcia teoretyczne.

Zatem, realizacja zajęć teoretycznych możliwa będzie w formie nauki na odległość. Zajęcia zdalne będą odbywać się za pomocą aplikacji Zoom.

Obecność na zajęciach teoretycznych jak i na praktycznych jest obowiązkowa.

Jednocześnie informujemy, że na terenie szkoły podczas prowadzenia zajęć praktycznych obowiązują wszelkie środki ostrożności tj. noszenie maseczek, częste mycie i dezynfekcja rąk.

Zaobserwowanie u siebie objawów wskazujących na infekcję stanowi przeciwwskazanie do udziału w zajęciach prowadzonych w szkole.

W przypadku pytań, problemów technicznych z aplikacją Zoom prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Szkoły (18 266 65 00) lub prosimy pisać na maila: nowytarg@zak.edu.pl.

Bardzo prosimy o zapoznanie się ze zmianami w planie zajęć zjazdu w dniach 24, 25 października br.