Plan zajęć - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - semestr wiosenny - rok szkolny 2022/2023!

Plan zajęć - semestr wiosenny - rok szkolny 2022/2023

30.4.2023

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć - semestr wiosenny rok szkolnym 2022/2023. Informujemy że, zajęcia dla słuchaczy semestru czwartego prowadzone będą w trzech grupach oznaczonych: LO sem. czwarty gr.1, LO sem. czwarty gr.2, LO sem. czwarty gr.3, dla semestru trzeciego w dwóch grupach: LO sem. trzeci gr.1, LO sem. trzeci gr.2. Zatem, słuchacze semestru czwartego i trzeciego proszeni są o telefoniczny kontakt z sekretariatem (tel. 18 266 65 00) celem zapoznania się z przydziałem do grupy. Proszę zwrócić uwagę: podział na podgrupy dot. semestrów realizujących zagadnienia z Informatyki. Miejsce prowadzenia zajęć: Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej Nowy Targ, ul. Nadwodnia 5, pracownia informatyczna - Nowy Targ, ul. Nadwodnia 4.

Uwaga: ustalenia w planach zajęć mogą ulec przesunięciu lub zmianie tylko ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły. Dlatego też, prosimy o bieżące ich sprawdzanie przed każdym kolejnym zjazdem.