Plan zajęć - Szkoła Policealna Aktywizacji Zawodowej - Policealna Szkoła Florystyki - semestr wiosenny - rok szkolny 2022/2023

Plan zajęć - semestr wiosenny - rok szkolny 2022/2023

30.4.2023

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć - semestr wiosenny szkolny 2022/2023. Miejsce prowadzenia zajęć: Nowy Targ, ul. Nadwodnia 4 /pracownia medyczna/, Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej (TBG) Nowy Targ, Nadwodnia 5, Pracownia Florystyczna Nowy Targ, ul. Waksmundzka 30.

Zamieszczone plany zajęć - w krótkim czasie - będą uaktualnione co oznacza, że będą uwzględniały zajęcia obejmujące cały bieżący semestr.

Uwaga: ustalenia w planach zajęć mogą ulec przesunięciu lub zmianie tylko ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły. Dlatego też, prosimy o bieżące ich sprawdzanie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami w załączniku "Ważne - praktyka zawodowa, egzamin zawodowy".