Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Zima 2024!!!

Harmonogram egzaminów zawodowych

9.11.2023

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem egzaminu zawodowego - część pisemna i praktyczna - w terminie głównym. Szczegółowe informacje: Sekretariat Szkoły - Nowy Targ, ul. T. Kościuszki 6.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-16.00.

Przystąpienie do egzaminu zawodowego - do obu części - jest obowiązkowe. Nieprzystąpienie słuchacza do egzaminu zawodowego w wyznaczonym przez dyrektora szkoły terminie, skutkuje nieukończeniem szkoły.

Zasady obowiązujące - dot. każdej sesji:

• Na egzamin pisemny i praktyczny należy się zgłosić najpóźniej 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu. Należy zabrać obowiązkowo dowód osobisty (lub inny dokument ze zdjęciem) oraz długopis z czarnym tuszem.

• Do sali egzaminacyjnej, w której jest przeprowadzany egzamin zawodowy, nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych oraz materiałów i przyborów pomocniczych niewymienionych w komunikacie dyrektora CKE. W przypadku stwierdzenia niesamodzielnego wykonywania zadań egzaminacyjnych przez zdającego, wniesienia lub korzystania w sali egzaminacyjnej z urządzenia telekomunikacyjnego albo materiałów lub przyborów pomocniczych niewymienionych w komunikacie Dyrektora CKE o przyborach lub zakłócania prawidłowego przebiegu egzaminu w sposób utrudniający pracę pozostałym zdającym, przewodniczący zespołu egzaminacyjnego może unieważnić temu zdającemu egzamin.

• Na salę egzaminacyjną wchodzimy w kolejności według listy osób zdających, która będzie wywieszona na drzwiach do sali lub na wezwanie członka zespołu nadzorującego.

• Wszelkie rzeczy osobiste (torebki, telefony, kurtki, klucze do samochodu itp.) należy pozostawić w wyznaczonym miejscu.