Kurs – Kadry, płace, ZUS

799 zł

Zapisz się

Kurs kadry, płace, ZUS przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować w działach kadrowych lub finansowych firm. Liczba przepisów dotyczących zatrudniania pracowników, wynagradzania ich, praw i obowiązków związanych z ubezpieczeniem społecznym stale rośnie. Powoduje to, że przedsiębiorcy chętnie powierzają zajmowanie się tymi zagadnieniami specjalistom. Zatrudniają ich u siebie lub korzystają z outsourcingu jeśli firma nie jest duża. W rezultacie popyt na fachowców w tej dziedzinie rośnie.

 

Jak stać się tak poszukiwanym pracownikiem? Należy znać przepisy prawa, umieć obsługiwać programy komputerowe, a posiadane umiejętności mieć potwierdzone certyfikatem zgodnym ze wzorem MEN. Najprostszym i najszybszym sposobem na uzyskanie wiedzy i umiejętności jest uczestnictwo w kursie. Kurs kadry, płace, ZUS prowadzony jest przez fachowców – osoby na co dzień pracujące z przepisami.

 

Czego się nauczysz na kursie Kadry, płace, ZUS w szkole Żak?

Instruktorzy przekazują nie tylko wiedzę teoretyczną z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, dzielą się również wiedzą z zakresu organizacji i techniki pracy biurowej. Dzięki temu adept z łatwością zapanuje nad dużą liczbą dokumentów.

Współczesna księgowości opiera się na pracy z komputerem. Kurs kadry, płace, ZUS obejmuje swoim programem również podstawy obsługi komputera. Zdobycie lub usystematyzowanie umiejętności w tym zakresie uchroni pracownika przed najczęściej popełnianymi błędami. Kolejną umiejętnością, którą posiądzie słuchacz jest obsługa programu Płatnik oraz programów kadrowo-płacowych.

Obsługa sprzętu i oprogramowania to jeszcze nie wszystko. Programy są doskonałe, ale to człowiek decyduje jaki przepis prawa ma zastosowanie. Jak je prawidłowo interpretować uczestnik kursu dowie się od osób, które na co dzień stykają się z podobnymi problemami. 

 

Wymagania:

Wykształcenie średnie.

r

Tryb nauczania

Stacjonarny, wieczorowy, zaoczny

#

Czas trwania

55 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat lub/i suplement

Przykładowy program nauczania

  • Obsługa programu Płatnik
  • Organizacja i techniki pracy biurowej
  • Podstawy obsługi komputera
  • Prawo pracy
  • Prawo ubezpieczeń społecznych
  • Wynagrodzenie

Perspektywy pracy

  • Biura rachunkowe
  • Działy kadr i hr w dużych firmach
  • Działy księgowości
  • Przedsiębiorstwa i towarzystwa ubezpieczeniowe

798 299 599

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.